Her çocuk bir incidir.


ERKEN KAYIT FIRSATLARI DEVAM EDİYOR !

 

2014-2015 Eğitim Öğretim yılında 'Bir İnci' olmak için çok avantajlı fiyatlarla yeni kayıt imkanı sunan Erken Kayıt Kampanyası devam ediyor. %12 indirim sağlayan Mayıs kampanyamız için son gün 31 Mayıs. Ayrıntılı bilgi için ekte bulunan bilgilendirme yazımızı inceleyebilir veya okulumuzu arayabilirsiniz. Tüm velilerimizi erken kayıt kampanyasından faydalanmak üzere okulumuza bekliyoruz.

Eğitim dünyasına 2011 yılında katılarak her öğrencinin bir inci kadar değerli ve keşfedilmeye değer olduğu anlayışıyla 3. Yılını dolduran İNCİ KOLEJİ yepyeni bir eğitim-öğretim yılı için hazırlıklarına başladı. Balgat semtinde bulunan binamızda birçok sınıfa önümüzdeki yıl kayıt alamayacak olmamız eğitim kurumlarımıza yeni halkalar ekleme çabamızı hızlandırdı. Bu çabalarımızın sonucunda oluşacak mutlu haberleri siz değerli velilerimizle en kısa sürede paylaşmayı umuyoruz.

 

Bu bağlamda gelecek yılın planlama ve ön hazırlık çalışmalarının sağlıklı yürütülebilmesi okulumuz için önem arz etmektedir. Bize güvenen ve en değerli hazinelerini bizlere teslim edensiz değerli velilerimizin kayıt öncelik hakkını garanti altına almak ve yılın en düşük fiyatlarıyla kayıt yapmalarını sağlamak bize her zaman güvenen velilerimize vefa borcumuzdur. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da özel indirim oranlarıyla yeni kayıt imkânı sunan "Mayıs Ayı Erken Kayıt Kampanyamız" devam ediyor. Kayıtlarda %12 imkânının sağlanacağı kampanyada, velilerimizin çok avantajlı fiyatlarla kayıt yaptırmaları sağlanacaktır.

 

Bu kampanyadan yararlanmak istemeyen velilerimizin kayıt hakları 30 Haziran 2014 tarihine kadar saklı tutulacaktır. Yeni taksit tutarları, taksitleri devameden velilerimiz için düşük seviyede tutulacaktır. Mayıs ayı içerisinde yapılacak olan ‘Bir İncilik’ sınavında ödül kazanan öğrencilerimiz kampanyaya katılarak kayıt olmuş olsalar dahi, sınavda aldıkları indirim oranı indirimsiz fiyatlar üzerinden hesaplanacaktır. 

Aylara göre erken kayıt indirimlerini görmek için tıklayınız!

Yazdır Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş


Bu haber, 3287 defa okundu.

08 Mart 2012 20:36 tarihinde yayınlandı.

Anahtar Kelimeler : nisan erken kayıt,okul,kolej,indirim,inci koleji,ankara kolejler