İnci Koleji - Her çocuk bir incidir.
Her çocuk bir incidir.
 • YAZ OKULUMUZDA 1. DÖNEM SONA ERDİ !YAZ OKULUMUZDA 1. DÖNEM SONA ERDİ !

  Drama, sınıf öğretmenliği, bilgisayar destekli İngilizce, bilgisayar, basketbol, futbol, yüzme, masa tenisi, satranç, piknik, sinema, aqua park, origami ve kitap okuma gibi etkinliklerin  yer aldığı  yaz okulumuzun 1. dönemi sona erdi. 

 • GELENEKSEL İFTAR YEMEKLERİMİZ !GELENEKSEL İFTAR YEMEKLERİMİZ !

  İnci Koleji olarak geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeklerinde önce öğretmenlerimizle ardından mezunlarımızla bir araya geldik. 9 Temmuz Çarşamba günü Gölbaşı Sayıştay Sosyal Tesislerinde bir araya gelen eğitim kadromuz hasret giderdi. 

 • YAZ OKULUNDA HAVUZ-SİNEMA-PİKNİK KEYFİ !YAZ OKULUNDA HAVUZ-SİNEMA-PİKNİK KEYFİ !

  “Her alanda mutlu ve başarılı bireyler için bu yaz da beraberiz!“ sloganıyla yola çıkan okulumuzda yaz okulu etkinlikleri  zengin içeriği ile başladı. 

 • YAZ OKULU KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR ! YAZ OKULU KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR !

  HER ALANDA MUTLU VE BAŞARILI BİREYLER İÇİN BU YAZ DA BERABERİZ !

   

  Hafta içi her gün 09.00- 17.00 saatleri arasında hem eğlence hem bilgi ve kültür dolu programımızla unutamayacağınız bir yaz tatili sizi bekliyor. 6-13 yaşları arasında olan öğrencilerin katılabileceği yaz okulumuzun örnek aktivite programını görmek için tıklayınız.

   

   


 • EL EMEĞİ GÖZ NURU ''BENİM HAYALİM'' !EL EMEĞİ GÖZ NURU ''BENİM HAYALİM'' !

  Okulumuz 4-A sınıfı öğrencilerinden Sudenaz Dönmez, edebiyata olan ilgisini; hayallerini kitap haline getirerek bizlere takdim etti. "Benim Hayalim" adlı ilk eserini okulumuz Bilim Şenliğinde okuyucularının beğenisine sundu.

   

  Genç yazarımıza, edebiyat hayatında başarılar dileriz. Umarız kendisini gelecekte bir edebiyat programında Türkiye'nin sayılı yazarlarından biri olarak görürüz. 

 • İNCİ SANATTA DA BİRİNCİ !İNCİ SANATTA DA BİRİNCİ !

  Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nce, öğrencilere Klasik Batı Müziğini tanıtmak ve sevdirmek, sanatsal etkinlikler aracılığı ile kendilerini ifade etmeleri ve geliştirmeleri için fırsat oluşturmak amacıyla, ilimiz 9 merkez ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi ve özel tüm ilkokul, Ortaokul ve Ortaöğretim öğrencileri arasında düzenlenen 9. Klasik Batı Müziği Çalgılarıyla Eser Seslendirme Yarışmasında 4-A Sınıfı öğrencilerimizden Elif Nida KÖYBAŞI 1. ve 3-B Sınıfı öğrencilerimizden Alya ÜNLÜTÜRK 5. Olmuştur.

 • HÜZÜN VE SEVİNÇ İŞTE KARNE HEYECANI !HÜZÜN VE SEVİNÇ İŞTE KARNE HEYECANI !

  16 Eylül 2013’ de başlayan 2013-2014 eğitim öğretim yılımız sona erdi. Öğrencilerimiz çalışmalarının karşılığını karnelerindeki notlarıyla aldılar. Karne dağıtım töreninde öğrencilerimiz heyecanlı ve hüzünlü anlar yaşadılar. 

 • İnci Koleji Logosu
 • İnci Koleji Tanıtım Kataloğu

 • Foto Galeri


Öğrenci-Veli Portalı
İnci Koleji K12Net
Bug Club
Eğitim Modellerimiz

DİL ÖĞRETİMİ

İki Zorunlu Yabancı Dil Olarak İngilizce ve Çince.. 

İletişim çağı olarak adlandırdığımız bu yüzyılda, hızla değişen ve gelişen dünyamızın hızına ayak uydurabilmek ve giderek küçülen dünyanın insanlarıyla uluslararası düzeyde iletişim kurabilmek için en az iki yabancı dil şart. Diğer ülkelerle her alanda bilgi alışverişi yapabilmek, ekonomik ilişkilerimizi yürütebilmek ve kendi düşüncelerimizi ifade edebilmek için anadilimizden başka en az bir ya da iki yabancı bilmek günümüz şartlarında artık bir ayrıcalık olarak algılanmamakta.

DENEYİMLİ ÖĞRETMENLER ALINACAKTIR !


Tüm branşlarda deneyimli öğretmenler alınacaktır.  Başvuru için http://www.incikoleji.com.tr/inci/ik.html

İNCİ KOLEJİ RESMİ SOSYAL MEDYA ADRESLERİ !


Facebook     https://www.facebook.com/incikolej

Twitter       https://www.twitter.com/incikolej 

Youtube      http://www.youtube.com/incikolej

Instagram    http://instagram.com/incikolej

Google+      google.com/+incikolejicankaya 

Tümünü Oku

WEB SİTEMİZİ BEĞENDİNİZ Mİ?

 • Çok Güzel
 • Güzel
 • Fena Değil
 • Kötü

Bu anket, 252 defa oylandı.